View profile

Strudel - Vydání #32

Vítejte u téměř vánočního Strudelu. Doufám, že už si všichni užíváte pohody a na poslední předvánoční
Strudel
Strudel - Vydání #32
By Roman Maštalíř • Issue #32 • View online
Vítejte u téměř vánočního Strudelu. Doufám, že už si všichni užíváte pohody a na poslední předvánoční víkend plánujete zasloužený odpočinek.
Největší novinkou tohoto týdne je jednoznačně zahájení prodeje nového stroje iMac Pro. Ten obsahuje špičkové díly, ale Apple si za něj také říká špičkovou cenu. 💸 Kdo by nedal za počítač tolik, jako za nové osobní auto, že? I když je to těžko představitelné, věřím, že si své zákazníky najde. Např. si umím představit slavnější (bohaté) youtubery, kteří dodnes stříhali na Mac Pro. Pro ně bude upgrade na iMac Pro doslova mílový krok kupředu, co se týká výkonu a možností stroje.💪
Nechme se překvapit, kam se prodeje iMac Pro vyšplhají. 🚀

Novinky
Mac
Zkušenosti
Elektrická koloběžka Xiaomi M365
Elektrická koloběžka Xiaomi M365
Snad největší radost jsem si letos udělal nákupem této skvělé koloběžky. Pokud preferujete pohyb po vlastní ose před zakouřeným nafťákem, určitě vám už něco podobného padlo do oka. Tahle koloběžka od Xiaomi je až překvapivě dobře zpracovaná. Disponuje relativně velkými koly s dušemi. Přední kolo obsahuje elektromotor, zadní je pak vybavené kotoučovou brzdou. V těle koloběžky jsou schované baterie a potřebná elektronika. Pokud jste hubený asiat, dojezd je až 30km. Pokud 90-ti kilový evropan, pak počítejte do 20km. Rychlost dosáhne až 25km/h. Disponuje zabudovaným osvětlením jak vpředu, tak vzadu. Tělo je hliníkové a celá koloběžka váží cca 16kg. Dá se jednoduše složit a nosit jako zavazadlo. 
Co ocení hračičkové jako jsem já? Koloběžka je vybavena Bluetooth. Po rozbalení tak rovnou instalujete nový Firmware. Nastavit můžete několik věcí, míru rekuperace nebo zapnout tempomat. Pokud máte telefon připojený po dobu jízdy, ukazuje vám aktuální rychlost i dojezd. Jako poslední můžete sledovat dlouhodobé statistiky, kde vidíte, kolik jste celkově s koloběžkou najeli.
I když jsou teploty kolem 0, cestuji na ní do práce i na schůzky a nemohu si ji vynachválit. Pokud jedu daleko, jednoduše ji složím a vezmu do autobusu nebo tramvaje. Už teď se těším na léto, protože to bude můj denní společník. ❤️
Did you enjoy this issue?
Roman Maštalíř

Přehled toho nejzajímavějšího, o čem se u nás o Apple píše. Každý pátek ve vaší mailové schránce.

If you don't want these updates anymore, please unsubscribe here
If you were forwarded this newsletter and you like it, you can subscribe here
Powered by Revue