View profile

Strudel - Vydání #18

Nejdůležitější novinka posledního týdne se netýká Apple. Někteří z vás možná tuší. Ano, máte pravdu.
Strudel
Strudel - Vydání #18
By Roman Maštalíř • Issue #18 • View online
Nejdůležitější novinka posledního týdne se netýká Apple. Někteří z vás možná tuší. Ano, máte pravdu. Lego oznámilo novou sběratelskou stavebnici ze světa Star Wars, kterou každý fanoušek prostě musí mít! 😂 Millennium Falcon, největší stavebnice v historii Lega obsahuje přes 7500 kostek a bude se prodávat za cenu cca 20 tisíc korun. 😳💸
Zpět k tématu. 😄 Datum představení nového iPhone je oficiální. Apple rozeslal pozvánky s datem 12. září, 19:00 našeho času. Taktéž začínají unikat informace o možném názvu nového iPhone. Očekávat bychom měli iPhone 8, iPhone 8 Plus a iPhone Edition, přičemž verze s osmičkou v názvu jsou vylepšené iPhone 7 o nové procesory a bezdrátové nabíjení. iPhone Edition je zcela nové zařízení, o kterém posledních několik vydání píši.
Začínají kolovat i ceny iPhone Edition a měli bychom si přenastavit peněženky na nová maxima. Cena se měla startovat na necelých 30 tisících korunách a pokračovat by měla lehce přes 40 tisíc. Spekuluje se, že by součástí balení mohla být bezdrátová sluchátka AirPods, což by na jednu strano dávalo smysl, na druhou… Mluvíme o Apple. Ti neradi dávají něco zdarma. 😊 Taktéž očekávejte, že bezdrátová nabíječka bude za příplatek a oproti té z Ikei bude pěkně drahá.

Sběratelská Lego stavebnice Millennium Falcon
Sběratelská Lego stavebnice Millennium Falcon
Novinky
iPhone
Pozvánka na Apple Keynote při příležitosti uvedení nového iPhone
Pozvánka na Apple Keynote při příležitosti uvedení nového iPhone
Zajímavosti
Did you enjoy this issue?
Roman Maštalíř

Přehled toho nejzajímavějšího, o čem se u nás o Apple píše. Každý pátek ve vaší mailové schránce.

If you don't want these updates anymore, please unsubscribe here
If you were forwarded this newsletter and you like it, you can subscribe here
Powered by Revue